• دسته‌بندی نشده
  • 0

کشتی‌گیر شیرازی به مدال برنز رقابت‌های بین‌المللی گرجستان دست یافت

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیررضا ده‌بزرگی عضو تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان ایران در  رقابت‌های بین‌المللی جام کازاراشویلی گرجستان به مدال برنز دست یافت.  

تیم ایران با کسب 5 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها رسید. امیررضا ده‌بزرگی در ماه گذشته توانسته بود در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به مدال طلا برسد.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام کازاراشویلی در شهر روستاوی گرجستان برگزار شد و تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان با 5 مدال طلای سجاد عباس‌پور در وزن 48 کیلوگرم، ایمان محمدی در وزن 51 کیلوگرم، حسین قاسمی در وزن 65 کیلوگرم، محمدمهدی هداوند در وزن 71 کیلوگرم، محمد ناقوسی در وزن 80 کیلوگرم، 2 مدال نقره امیرحسین خوانساری در وزن 55 کیلوگرم، میلاد رضانژاد در وزن 60 کیلوگرم و 3 مدال برنز امیررضا ده‌بزرگی در وزن 45 کیلوگرم، امیر عبدی در وزن 51 کیلوگرم و کامران ارقش در وزن 65 کیلوگرم و کسب 209 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران، تیم‌های ترکیه با 186 و آذربایجان با 146 امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *