• دسته‌بندی نشده
  • 0

نمایش «پاهای خانم هزار پا» در مرکز تئاتر کانون اجرا می‌شود

نمایش «پاهای خانم هزار پا» در مرکز تئاتر کانون اجرا می‌شودبه گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از   حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، نمایش «پاهای خانم هزار پا» همه روزه به جز شنبه‌ها در فروردین و اردیبهشت 1397 ساعت 17:30 در سالن گلستان این مرکز واقع در پارک لاله تهران بر روی صحنه می‌رود.

«پاهای خانم هزارپا» نمایشی از شهر قم است که با نویسندگی ندا حاجی‌بابایی به عنوان چهارمین نمایش طرح حمایت از اجرای تئاتر فراگیر (کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه) در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

«پاهای خانم هزارپا» که در جشنواره منطقه‌ای آفتاب شهرکرد نیز برگزیده شده است، روایت خانم هزارپایی است که از پاهای خود خسته شده و از شهر بیرون می‌آید و با کرمی روبرو می‌شود.

این گونه نمایش‌ها با هدف آماده‌سازی کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه برای ورود به جامعه، تولید می‌شود. استفاده از فرصت‌های برابر آموزشی و فرهنگی و تحقق عدالت فرهنگی، استفاده از خدمات فرهنگی برای همه کودکان و نوجوانان، توجه به تعلیم و تربیت و زندگی در شرایط سخت، شکوفایی استعدادهای این کودکان و نوجوانان، ایجاد اعتماد به نفس و قدرت تصمیم‌گیری صحیح و سوق دادن آنان به مراکز فراگیر کانون از دیگر اهداف تولید این آثار هنری است.

مدارس و مهدهای کودک می‌توانند با هماهنگی قبلی صبح‌ها از این نمایش که به سفارش اداره کل سینمایی و تئاتر کانون تولید شده است، دیدن کنند.

گفتنی است؛ نعیمه نظام‌دوست بازیگر تئاتر و تلویزیون روز دو‌شنبه 27 فروردین به تماشای اولین اجراهای نمایش «پاهای خانم هزارپا» می‌نشیند.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *