• دسته‌بندی نشده
  • 0

نمایش «ولایت» در اهواز به روی صحنه رفت

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از ایکنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری خوزستان، آرش ساربان مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان، گفت: واحد نمایش حوزه هنری استان نمایشی با عنوان «ولایت» به نویسندگی و کارگردانی سعید حمیدی و میلاد دریس، به روی صحنه برد.

وی با بیان اینکه این نمایش از 14 تا 18 خرداد هر شب ساعت 22 در تالار مهر، پلاتوی حوزه هنری اجرا شد، افزود: این نمایش اثری با نگاه مذهبی و ولایی است و یکی از نکات حائز اهمیت آن این است که با همکاری نوجوانان و جوانان مسجدی تولید شده است.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان اظهار کرد: موضوع داستان نمایش وقایع رحلت پیامبر (ص) تا شهادت حضرت علی(ع) است. این نمایش با نقش آفرینی عرفان نعیم زاده، نائل حویزه نژاد، امین کردانی مقدم، مهدی عبدلی، امیر حسین جاسوری، ولیددریس، سامی ممبینی، بنیامین یزدانی، امیر حسین دریساوی، مصطفی کردانی، میلاد دریس، حمزه مرادپور، محمد صفری، علیرضا زویدات، فاطمه صالحی، نازنین علامی، شقایق عسکری راد، غزال خدامی، نگین ممبینی و مهدیه صفری اجرا شد.

وی ابراز کرد: دیگر عوامل نمایش «ولایت» عبارت از مسئول صوت: رشید فهدی، مسئول نور: سید کریم نعیمی، مشاور گروه: حسین گلچین زاده و آرش ساربان، طراح صحنه: سعید حمیدی و سایر عوامل پشت صحنه احمد مولوی، رشید فهدی، سعیدزرگران، پارسا بیداروندی و مهدی ساکی هستند.

ساربان، اضافه کرد: حوزه هنری به مناسبت‌های مذهبی سال، تقویم هنری را در واحد نمایش آماده کرده و طبق این تقویم، برنامه‌هایی را به ویژه با گروه‌های جوانان مساجد در هر مناسبت مذهبی انجام خواهد داد و این آثار به روی صحنه می‌روند.

وی تصریح کرد: در کنار آن، آثار حرفه ای و فاخری هم جهت حضور در جشنواره‌های مختلف در حوزه هنری تولید می‌شود که از جمله می توان به جشنواره فتح خرمشهر که به زودی برگزار می‌شود، اشاره کرد.

 انتهای پیام

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *