• دسته‌بندی نشده
  • 0

طنزپردازان روسیه فرماندار آمریکایی گوام را سر کار گذاشتند

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از بامداد چهارشنبه ایرنا، «آلکسی استولیاروف» و «ولادیمیر کوزنتسف» معروف به لکسوس و ووان که به برقراری تماس‌های تلفنی طنز (Prank call) مشهورند، با «ادی کالوو» فرماندار آمریکایی جزیره گوام گفت و گو کرده و یکی از این دو، خود را به دروغ ولادیمیر گروئیسمن نخست‌وزیر اوکراین معرفی کرد.
فایل صوتی این گفت وگوی تلفنی در سامانه یوتیوب منتشر شده است.
بر اساس این گزارش ، یکی از این دو طنز پرداز روس که خود را به دروغ ولادیمیر گرویسمن نخست‌وزیر اوکراین معرفی کرده بود به فرماندار جزیره گوام گفت که اوکراین موشک هایی را به کره شمالی داده است.
نخست وزیر کذایی اوکراین در همین حال گفت که موشک هایی که کی یف به کره شمالی واگذار کرده به جزیره گوام نخواهد رسید.
وی افزود: در طول 20 سال اخیر اوکراین در عرصه طراحی های نظامی وضعیت بسیار دشواری داشته و قطعات بسیار زیادی دزدیده شده است و به همین دلیل موشک های فروخته شده به کره شمالی کیفیت بسیار بدی دارند.
وی ادامه داد: از جمله سلاح هایی که به کره شمالی فروختم این موشک ها بودند و من می دانستم که آنها چه کیفیتی دارند.
نخست وزیر کذایی اوکراین همچنین یادآورشد که با درآمدی که از فروش این تسلیحات به دست آوردیم، کارخانه شیرینی سازی در روسیه ساختیم.
فرماندار گوام نیز در پاسخ گفت: من امیدوارم شما درآمد زیادی را از این راه ازجمله فروش موشک های دارای مشکلات فنی و ناقص به کره شمالی کسب کرده باشید.
طنزپرداز روس در پایان گفت وگوی تلفنی نسبت به تهدید روسیه در منطقه هشدار داد و گفت که این خطر وجود دارد که مسکو با پیونگ یانگ شروع به همکاری کرده و ناوگان روسیه عازم سواحل جزیره گوام شود.
فرماندار گوام نیز با تشکر از ارائه این اطلاعات، وعده داد این موضوع را به اطلاع دفتر رئیس جمهوری آمریکا برساند.
لکسوس و ووان دو طنزپرداز روس چند هفته پیش در تماس تلفنی مشابهی با نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، وی را درباره شرایط سیاسی یک جزیره خیالی (که وجود ندارد) دست ‌انداختند.
در این گفت وگوی تلفنی، نیکی هیلی بدون اینکه بداند دست انداخته شده به طنزپرداز روس (که خود را نخست‌وزیر لهستان جا زده بود) اطمینان خاطر می‌دهد که آمریکا وضعیت جزیره خیالی «بینومو» را از نزدیک دنبال می‌کند و به روسیه جایگاهش را یادآوری می کند.
برای دریافت تازه ترین خبرهای بین المللی از ایران و جهان با استفاده از لینک زیر وارد کانال تلگرام ما شوید.
https://t.me/joinchat/AAAAAEAtzWzGcxcKfBowNw
شبد**اروپام*391 * 1346*1010
رحمت الله خدادادی**انتشار:حسن معظمی

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *