• دسته‌بندی نشده
  • 0

«سومین همایش ملی آسیب‌های اجتماعی ایران» برگزار می‌شود

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جامعه بزرگ ایران همواره تحولات و تغییرات متنوعی را تجربه نموده است لیکن در سده اخیر با مطالبات گسترده‌ای روبرو شده که در نتیجه آن فرصت‌ها و آسیب‌هایی نیز پدیدار گشته است. سرعت، تنوع و چندلایه بودن این تغییرات در دهه‌های اخیر الزاماتی را برای سیاستگذاران اجتماعی فراهم می‌نماید تا این مسیر را به صورت منظم رصد و با پرداختن به آسیب ها، روند امکان شناسی در بهبود شرایط جامعه را جستجو نمایند.

در این راستا، طی دو دهه اخیر همایش آسیب‌های اجتماعی ایران در دو نوبت (۱۳۸۰ و ۱۳۹۱) توسط انجمن جامعه شناسی ایران برگزار و نتایج آن در ۱۴ جلد کتاب منتشر شده است.

انجمن جامعه شناسی ایران و مرکز مطالعات و تحقیقات زنان دانشگاه تهران در نظر دارند «سومین همایش ملی آسیب‌های اجتماعی ایران» را با همکاری مراکز علمی پژوهشی، سازمان‌ها و نهاد‌ها در بهار ۱۳۹۷ برگزار نماید.

این همایش کانونی به منظور بحث و تبادل نظر وضعیت آسیب‌ها و فرصت‌ها و راه کار‌ها و توصیه‌های سیاستی است که می‌تواند به تقلیل و تعدیل آسیب‌ها کمک کند.

براین اساس طبق فراخوان این همایش باتوجه به استقبال گسترده و استمرار فرآیند دریافت چکیده و مقالات، مهلت ارسال چکیده ۳۱ اردیبهشت و ارسال مقالات ۱۵ خردادماه و زمان قطعی برگزاری سومین همایش ملی آسیب‌ها‌ی اجتماعی ایران، ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ اعلام شده است. «سومین همایش ملی آسیب‌های اجتماعی ایران» برگزار می‌شود

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *