دومین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی برگزار شد

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از خبرگزاری برنا تهران، نشست خبری در ارتباط با نشریات دانشجویی با حضور نصریان،فتح الله و جمعی از مسئولین معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به همراه اصحاب رسانه برگزار شد.

 

  مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به این رویداد بزرگی علمی کشور گفت: در دومین جشنواره نشریات دانشجویی ۳۳۹۷ اثر سال ۹۶ در سامانه جشنواره ثبت که ۲۴۳۵ اثر مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

وی افزود:  از این آثارتعداد 500 اثر در بخش نشریات، 2332 اثر در بخش آثار برتر و 244 اثر در بخش مقالات ویژه بود.

نصیری با اشاره به اینکه آثار ارزشمندی به این جشنواره ارسال شده بود و داوری این تعداد اثر نیز کار بسیار سختی بود اما با داوری منطقی  تعداد ۱۴۵ اثر برگزیده شدند.

وی اظهار کرد: دانشگاه بدون دانشجو هویتی ندارد و این تشکل های دانشجویی و فعالیت های فرهنگی است  که دانشگاه ها را هویت می بخشد.

   نصیری با بیان این مطلب که برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند زمینه ساز کرسی های آزاد اندیشی است ؛تصریح کرد: این رویداد مهم فرهنگی علاوه بر اینکه شرایط تحقیق و پژوهش را برای دانشجویان توسعه می دهد می تواند باعث رشد و بالندگی محیط های دانشگاهی شده و شور و نشاط دیگری به دانشجویان القا کند.

این مسول در خاتمه افزود: واحد دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس نیز در این بین از میزبانی این دوره از جشنواره اقدامات خوبی داشته و در ۲۶ بهمن نیز از شرکت کنندگان دعوت خواهد شد تا با اهدا جوایزی ارزنده تقدیر شوند.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *