برگزاری اولین نشست هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت کردستان

ژاله حیدری‌مقدم، مدیرعامل اتحادیه موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان بیجار در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، اظهار کرد: اولین جلسه هیئت مدیره اتحادیه موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان روز یکشنبه چهاردهم آبانماه در محل اداره امور قرآنی استان برگزار شد.

وی بیان کرد: در این نسست که همراه با دیدار با رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، برنامه های پیش بینی شده اتحادیه مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت و هر یک اعضای هیئت مدیره،مدیر عامل و نیز رئیس محترم اداره امور قرآنی استان پیشنهادات برنامه‌ای،مدیریتی و اجرایی مورد نظر خود را اعلام‌ کردند.

مدیرعامل اتحادیه موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان بیان کرد: در ادامه این نشست با اولویت بندی موارد مطروحه؛ مصوبات جلسه به تصویب اعضای حاضر رسید.

ناصر علیپور، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کردستان در این جلسه ضمن‌ ابراز خرسندی از آغاز به‌کار هیئت مدیره جدید اتحادیه و نیز اعلام حمایت از برنامه‌های پیشنهادی، یادآور شد: اداره امور قرآنی استان تمام توان خود را در جهت حمایت از طرحها و برنامه های اتحادیه به‌کار خواهد بست.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *