• دسته‌بندی نشده
  • 0

ایکنا یزد تجلیل شد

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از ایکنا از یزد، سرهنگ محمدرضا مزیدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد با حضور در دفتر ایکنا یزد از اعظم السادات میرجلیلی سرپرست این خبرگزاری تجلیل نمود.
وی در این بازدید با اشاره به اینکه امنیت یکی از مهم ترین نیازهای جامعه است گفت: يکی از مهمترين مؤلفه های اجتماعی که وجود آن در هرجامعه ای از ضروريات محسوب می شود، مسئله امنيت است.
سرهنگ مزیدی افزود: امنیت در واقع امری است که زيربنای تمام امور بوده و با نبود آن هيچ یک از فعاليت ها و پیشرفت ها در عرصه های مختلف حاصل نخواهد شد.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد گفت: در قرآن کریم نیز به بحث امنيت توجه ويژه ای شده و در آيات بسياری به این موضوع پرداخته شده است.
مزیدی با اشاره به نزدیک بودن به ایام نوروز تصریح کرد: یزد با توجه به سبقه دارالعباده بودن در کشور سرآمد است و ایام نوروز در این استان با آداب خاصی برگزار می شود و اینکه قرآن کتاب خدا بر سر سفره هفت سین گذاشته می شود نشان می دهد که معنویت جایگاه خاصی دارد.
وی با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: نقش رسانه ها در فرهنگسازی و همچنین اطلاع رسانی درباره خطرات احتمالی چهارشنبه آخر سال بسیار زیاد است و قطعا حضور پررنگ رسانه ها و فرهنگ سازی انجام شده، نقش مهمی در کاهش آسیب ها دارد و البته خبرگزاری ایکنا نیز می تواند پیام های آموزشی در ارتقای امنیت اجتماعی را اطلاع رسانی کند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد اظهار کرد: امیدواریم شهروندان با رعایت موارد لازم در روز چهارشنبه آخر سال، نوروزی همراه با امنیت و آرامش را داشته باشند.

ایکنا یزد تجلیل شد

ایکنا یزد تجلیل شد

ایکنا یزد تجلیل شد

انتهای پیام

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *