• دسته‌بندی نشده
  • 0

اهواز| زاکانی: روند حاکم ما را به ناکجا آباد می‌برد/ باید از مسیری که شیفتگان غربی رفته‌اند بازگردیم

به گزارش چاپارک , جامع ترین خبرخوان فارسی به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، علیرضا زاکانی شامگاه 21 اسفند در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی اهواز اظهار داشت: ما امروز در شرایطی به سر می‌بریم که هم از نقاط قوت بسیار بالایی برخوردار هستیم و هم آسیب‌های بسیار جدی ما را تهدید می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر شرایط ویژه فعلی را نیروهای‌ انقلاب درک نکنند آسیب‌های جدی‌مان تشدید می‌شود، افزود: روندی که اکنون بر کشور حاکم است ما را به ناکجا آباد می‌برد، لذا در کشور طبق نظر امام خمینی(ره) ما سه گروه هستیم که در کشور با یکدیگر رقابت داریم.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با توضیح اینکه طبق نگاه اجتماعی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ما در این مدت از ابتدای انقلاب تاکنون گرفتار یک رقیب، دشمن و یک همراه در عرصه اجتماعی بودیم، بیان کرد: در مکتب امام بدنبال 5 هدف داخلی از جمله استقلال، آزادی، عدالت،  پیشرفت معنوی و مادی همچنین دو هدف بین‌المللی ظلم ستیزی و دفاع از مظلومین را پی گرفته بود.

وی با اشاره به انقلاب اسلامی ادامه داد: ما با انقلاب اسلامی در مقابله با نظام سلطه که نماد آن آمریکا است بدنبال غایت و زمینه سازی برای ظهور بودیم. غرب بدنبال آمریکا سازی کشورها است و با دادن الگوی غربی به کشورمان این هدف را درحال پیگیری است.

زاکانی با بیان اینکه اکنون باید از مسیری که شیفتگان غربی رفته‌اند بازگردیم، خاطر نشان کرد: اکنون باید در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از مسیری که رفته‌اند باز گردیم زیرا این مسیر ما را به هدف مورد نظر نمی‌رساند و ما را به جای نامعلومی خواهد برد.

در حال تکمیل….

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *